Eesti Suomeksi In English По Русский

PAKKUMISED ERIPAKKUMISED ÄRIARENDUSED ARENDUSED FIRMAST KONTAKT  
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
ID: 2913646
Tehing: Müüa äripind, ladu, teenindus, kaubandus, büroo, 90 m²
Korrus: 1
Tube: 7
Seisukord: $$cond_good_condition$$
Üldpind: 90 m²
Krundi pind: 2984 m²
Hind: 42 000 EUR
EUR/m²: 466.67 EUR/m²

Info:

  Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi, Narva mnt 40, kogupind 90 m², krunt 2 984 m², 7 tuba, 1. korrus, korteriomand, kivimaja, valmis, heas korras, õhksoojuspump, tsentraalne vesi, ventilatsioon, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt, vitriinaknad, vesi, elekter, parkimine tasuta, valvesüsteem paigaldatud, trepikoda lukus, asub keskuses, teed heas seisukorras

Lisainfo:

 Jõhvi peatänava ääres mitmetasandile äripind. Esimesel korrusel kortermajast eenduva osaga suurte vitriinakendega, eraldi sissepääsuga otse tänavalt, kus on olemas hea ventilatsioon, avarad aknad, kontoriruumid, soojuspump, kätepesemise võimalus eri tasanditel, signalisatsioon. Ruume on 7, lisaks koridor ja tualettruum. Piltidel näha olev mööbel jääb pinnale kokkuleppel. Tehnosüsteemid on heas korras. Ligipääs on ööpäevaringne. Äripinna ees on suur parkimisplats ja üle parkimisplatsi asub Konsumi toidukauplus. Bussipeatus on lähedal.

Jõhvis on 13 000 elanikku. Jõudsa tööstuse ja ärikeskkonnaga piirkond. Linna elujõulisust näitavad enamuses korrastatud hooned, mitmetasandilised ristmikud, uus kontserti ja huvikeskuse hoone, korras pargiala ja mitmed ausambad, tuntuim neist on näitleja Kaljo Kiisk´i auks püstitatud skulptuur.

Hinnale lisandub käibemaks.
Plaanide ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke ühendust.
hillar@tangovara.eu

Kontakt:

 Hillar Viks, 7113321, 5043585

 

Tango Vara OÜ