Piigipuu 11, Alliku, Saue vald, Harjumaa

Valmis ehitamiseks.
Krunt 1 650 m², detailplaneering tehtud.
Lisainfo: ühistransport, kanalisatsioon, vesi, elekter
Ümbrus: kaugus Tallinnast 18 km, ümbruses eramud
Saue külje all asuvas uues Alliku külas vaid 18 km Tallinnast. Kommunikatsioonidega vundamendi-, majaprojekti-, ja ehitusloaga kinnistu. Kohe ehitamisega jätkamiseks valmis. Kinnistu võib piirata piirdeaiaga. Vundament on ehitatud oktoobris 2018.a. Parkimineon planeeritud maja ette, parkimiskohtade arv on 2 kohta, omal krundil.
Kinnistule ja vundamendile on väljaehitatud kanalisatsiooni-, vee-, gaasi-, sadevete kanalisatsioonitrassid ning elektrivõrk (peakaitse 3 x 16A). Vee maakraan on kinnistul. Elisaga liitumise valmidus:
Kinnistu eeliseks samas piirkonnas on hinnas sisalduvatele liitumistasudele lisaks veel Projektid mis on olemas ja kooskõlastatud:
* Ehitamise alustamise teatis – registrisse kantud.
* Majaprojekt, kivimaja, ehitusalune pind – 205,5 m2, suletud netopind – 170,2 m2, elamispind- 164,2 m2, 5 tuba, 2 korrust, terrass, rõdu – ehitusluba olemas.
* Vesi ja kanalisatsioon.
* Elekter + Nõrkvool (side ja signalisatsioon).
* Soojus ja ventilatsioon.
* Maagaas + pool gaasitööde maksumusest on tasutud.
* Energiamärgis C – väljastatud.
Ümbrus on hästi arenev piirkond. Olemas on tänavavalgustus ja üldkasutatav tee. Kinnistule pääseb hästi ligi ka ehitusmasinatega. Paras aeg on ehitamisega jätkata, sest naabrid on ehitamas oma majasid ja ridaelamuid. Läheduses on ehitamisel kaubanduskeskus, lasteaia- ja koolihoone.

______________________________________________________________

Võta ühendust.

Hillar Viks
Telefon: +372 504 3585,
e-mail: hillar@tangovara.eu 


Tarmo Tamm
Mobiil: 5664 7767
e-mail: tarmo@tangovara.eu
Tango Vara OÜ

______________________________________________________________