TANGO VARA

KES ME OLEME?

Oleme juba 30 aastat järjepidevalt olnud toeks klientidele. Vahendanud, arendanud ja nõustanud ning aidanud vormistada kinnisvara dokumente. Pidanud lepingueelseid läbirääkimisi. Viinud kokku ostjaid ja müüjaid. Olnud toeks notariaalste tehingute sõlmimisel. Lahendanud kinnisvaraga seonduvaid kitsaskohtasid.

Meie uueks lisa suunaks on Kasutuslubade ja kasutusteatiste taotlemine.

 Kinnisvaraturu uute tuulte saabudes 2009 aastal, just majanduse langusest väljatuleku ajastul otsustasid ühendada oma jõud koostööks kaks tuntud, pikaajalise kinnisvara arenduse ja vahendusega end kodus tundvat firmat – Tango Vara ja Hillar Viksi Kinnisvarabüroo.
 

Ajalugu

Hillar Viksi Kinnisvarabüroo on Eesti kinnisvaraturul üks vanemaid ja esimesi uue Eesti Vabariigi taasiseseisvumise järgsel alguse perioodil.
Alustamise ajaks on 1993 aasta sügis.
Kuni 1999 aasta lõpuni tegutsesime põhiliselt kinnisvara vahendajatena ja konsultasiooniga.

Aastatel 1999 kuni 2004 sai hoo sisse arendustegevus. Põhitegevuseks oli uute majade ehitamine Tallinna linnalähedastes looduslikult kaunites piirkondades.

Aastast 2005 oleme taas kinnisvaraturul tagasi nii vahenduse kui jätkuvalt arendustegevuses .

Tango Vara on loodud aastal 2005 ja põhineb täielikult Eesti kapitalil. 

Tegevused

Tahame olla konkurentsivõimelised kiiresti muutuvas ajastus. Suuname oma jõud kinnisvara turule nii arendaja, investori, nõustaja kui vahendajana Eestis ja ka väljaspool Eestit.

Meie pakkumistest leiab peaaegu kõiki kinnisvara liike ja tegevusi. Loetrelu on laialdane ja kindlasti leiab siit endale sobiva – krundid, elamud, korterid kui äriobjektid. Püüame kliendile anda objektide kohta põhjalikku ja ausat infot s.t. ka puudused ja ohud.

Siia kuuluvad koostööpartnerid ehitusalal, tehasemajade tootjad, arhitektid, erialaspetsialistid ehitiste küttesüsteemide, automaatika, vee-ja võrguettevõtted.

Aastast 2017 on meie tegevustele lisandunud riigiregistritesse vajalike taotluste sisestamine ja dokumentide loetelude koostamine, eelkõige eraisikutest ehitajatele. Leiame vajadusel kvalifitseeritud ekspertiiside koostajaid ja ülevaatuste tegijaid.

Vajadusel saame nõustada ja pakkuda teenust eramute, aiamajade kasutusloa ja kasutusteatise koostamisel ja Ehitisregistrisse kandmisel.

Oleme juba tuttavad detailplaneeringute koostamise seaduslikke nõuetega. Tunneme Ehitusregistri eripära ja oskame seetõttu nõustada ka väiksemaid arendajaid.

Missioon ja motivatsioon

Missiooniks on olla arenev, kasvav ja kaasaegne ettevõte.

Oma suurimaks kapitaliks peame aastate jooksul kujunenud klientide, koostööpartnerite, partnerite, spetsialistede võrku ja oskusteavet kinnisvara alase dokumentatsiooni koostamise alal.

Anname endast parima, et olla hinnatud usaldusväärne äri- ja koostööpartner.